Logo

RajForum.com


 

Reklamní prostor

 
Bonus 500kč zdarma bez vkladu!
Obchodujte online s akciemi bez vkladu!
http://www.ObchodujOnline.cz/
500kč zdarma

Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je stř 25. lis 2015 7:09:37


 RajForum.com - Podmínky pro užívání 

Svým přístupem na „RajForum.com“ souhlasíte s následujícími podmínkami. Pokud nesouhlasíte, neprodleně opusťte „RajForum.com“, nevstupujte na něj a nepoužívejte jej. Vyhrazujeme si právo tyto podmínky kdykoliv změnit a učiníme vše potřebné pro to, abychom vás o této změně informovali. Přesto je rozumné tyto podmínky průběžně sledovat vzhledem k tomu, že používáním „RajForum.com“ s nimi souhlasíte. Majitel, autor a provozovatel této stránky nezodpovídá za uvedený obsah. Za obsah příspěvku je zodpovědný daný uživatel. Tento uživatel přebírá zodpovědnost za obsah příspěvků a i za příspěvky přidané k danému tématu.


1) Všeobecná pravidla:
1.1 Každý uživatel je povinen sledovat a brát na vědomí zprávy, nařízení v sekci Pravidla a Oznámení.
1.2 Je zakázáno uveřejňovat tzv. REF odkazy. Ta nedodržení tohoto pravidla bude uživateli uděleno napomenutí, později antihodnost.
1.3 Registrace na toto fórum je bezplatná. Při porušení pravidel bude uživatel napomenut a při opakovaném porušování bude z tohoto fóra vyloučen (BAN).
1.4 Urážky, osočování, rasistické a vulgární vyjadřování, podněcování k jakékoliv nesnášenlivosti je porušením všech zákonů a bude znamenat okamžité vyloučení z tohoto fóra (BAN).
1.5 Je výslovně zakázáno spamování na fóru či úmyslné poškozování fóra.
1.6 Je zakázáno nabízení, čí přepalování nelegálních filmů, her aj. Porušení tohoto pravidla bude znamenat vyloučení z fóra.
1.7 Je zakázáno porušování zákonů ČR.

2) Psaní příspěvků
2.1 V názvu příspěvku neuvádějte žádné přebytečné znaky, ozdoby. (""The** atd..)
2.2 Každý uživatel je zodpovědný za svůj příspěvek. Při porušení pravidel může být tento příspěvek upraven, po upozornění přesunut či odstraněn moderátorem.
2.3 Zákaz psaní příspěvků bez věcného obsahu (smajlíky, odpovědi typu: "Pěkné", "Už to stahuji", atd.). Tyto příspěvky budou považovány za spam, uživateli bude uděleno napomenutí a pokud se bude situace opakovat, bude mu udělena antihodnost.
2.4 Veškeré odkazy vedoucí mimo toto fórum musejí být v tagu CODE. (FAQ)
2.5 Příspěvky vkládejte do správných sekcí. Nebude-li příspěvek ve vhodné sekci, bude přesunut. Jestliže se bude situace u téhož uživatele opakovat, uživateli bude uděleno napomenutí. Pokud svůj příspěvek nemůžete najít v sekci do které jste jej vložili, použijte tlačítko Hledat.
2.6 Opakované psaní stejné zprávy, i po jejím smazání moderátory bude považováno za spamování a bude udělena antihodnost.
2.7 Přispěvatel nese zodpovědnost za obsah svých příspěvků.

3) Dodatek
3.1 Za opakované prohřešky nebo neuposlechnutí Pravidel Rajforum.com, budě uživateli uděleno 1 ze 3 napomenutí.
3.2 Uživateli můžou být udělena 3 napomenutí s tím, že po 3 napomenutí dostane uživatel BAN.
3.3 Registrací souhlasíte se zasíláním informačních e-mailů na Vaši adresu.

Dále také čtěte Pravidla pro Avatary a Podpisy.


cron
výdělek na internetu RajForum.com Powered by phpBB © 2006 - 2009 phpBB Group.
Provozovatel nenese odpovědnost za obsah příspěvků registrovných členů, ti zároveň registrací stvrzují odpovědnost za jejich počínání zde na fóru.